15 lip 2016

Wesele

Cześć Kochani, tak się złożyło, że w tym roku miałam przyjemność być zaproszona aż na dwa wesela! Pierwsze na którym byliśmy w marcu - odbyło się pod Krakowem. Jeśli macie ochotę przeczytać post z tamtego wydarzenia ZAPRASZAM. Tym razem byliśmy w Witoszowie (jest to dosłownie wioska, która leży niedaleko mojego miasta, także nie mieliśmy daleko). Przygotowania jak zawsze zostawiłam na ostatnią chwilę, jak to bywa ze mną. Nowa sukienka - postawiłam oczywiście na niezastąpiony sklep LOU, gdzie kupiłam dwie sukienki na studniówki a teraz przyszedł czas na kolejną. W ich asortymencie jestem zakochana po uszy, gdy tylko będę miała jakieś oszczędności chętnie zaopatrzę się w coś na co dzień przełamanego na mniejsze wyjścia. Z racji tego iż mamy lipiec postawiłam na kolor różowy oczywiście z tiulem oraz sukienkę bez rękawów. Bałam się, że nie będę w niej wyglądać korzystnie przez moje chudziutkie rączki, ale wydaje mi się, iż było ok.
Paweł natomiast był ubrany standardowo w garnitur z biała koszulą oraz nowym krawatem, który udało mi się upolować na %% w zalando. Lubię zaopatrywać się w markowe rzeczy, toteż cena 90 zł za krawat Calvina Kleina przykuł moją uwagę. Na zdjęcia od Państwa Młodych niestety będzie trochę poczekać, dlatego wstawię Wam zdjęcia, które wykonałam telefonem z małą pomocą mojej mamy.
Dostaję od Was masę wiadomości na temat tego dlaczego mojego chłopaka jest tak mało na moim blogu. Wspominałam o tym w poście na temat tego jak się poznaliśmy ZAPRASZAM. Praktycznie codziennie dodaje filmiki oraz zdjęcia z nim na snapchacie : gumijagoda, jeśli chcecie śledzić go na instagramie podam Wam nazwę: mikoszpawel. Oczywiście w miarę możliwości posty z Pawłem będą się pojawiały, jednak bardziej chcę się skupić na tematycznych notkach, dzięki którym, dowiecie się czegoś więcej o nas. Jeśli macie jakieś swoje propozycję, piszcie w komentarzu - chętnie je rozważę podczas pisania kolejnych.

PAWEŁ [GARNITUR - GIACOMO CONTI, KRAWAT - CALVIN KLEIN, BUTY - DEICHMANN]
JA [SUKIENKA - LOU, ZEGAREK - DANIEL WELLINGTON, FUTERKO -ROMWE, BUTY - MARTOFCHINA]

11 komentarzy:

Każdy pozostawiony komentarz daje ogromną motywację ♥
#obraźliwe i wulgarne komentarze nie będą akceptowane#