19 sty 2016

nowy wygląd bloga 2016

Hej, w końcu po wielu miesiącach zdecydowałam się na nowy szablon bloga. Poprzedni wygląd widniał już zdecydowanie za długo. Gdy wchodziłam na stronę, nie cieszyła mnie tak jak kiedyś, brakowało mi tego czegoś. Dodatkowo nie był on w 100% dopracowany, widać było w nim amatorską robotę, część rzeczy w kategoriach była po polsku, część po angielsku, biło od nim niedopracowaniem na kilometr. Wcześniej było mi szkoda pieniędzy by inwestować w bloga, nie wiązałam z nim takiej przyszłości, teraz wiem, że to był błąd za który płacę do tej pory. Ale dość rozpamiętywania tego co już było.
A teraz kilka słów o nowym szablonie. Zdecydowałam się na zwykły, prosty napis z nazwą bloga, kategorię są w końcu dopracowane tak, jak zawsze chciałam, możecie zauważyć to na animacji. Bonusem są ikonki, przez które przeniesiecie się na moje konta na portalach social media takich jak facebook, instagram czy też ask. Nowością jest gadżet pokazujący najpopularniejsze posty na blogu. Jak oceniacie ten wygląd? Może macie pomysły, jakie notki chcielibyście przeczytać w tym miesiącu?


16 komentarzy:

 1. bardzo ladny wyglad:)

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nadal słabo i nieprofesjonalnie. Dobry i estetyczny wygląd to ma np. Ankyls.

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny wygląd :)

  http://fromcarolinee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten wygląd zdecydowanie jest lepszy, doroślejszy. :)

  http://crybb-x.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. ładny

  http://eskucinska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. a kto ci go robił? Bo sama na pewno go nie zrobiłaś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziewczyna, która się tym zajmuje ;)

   Usuń
  2. To i tak nie jest dopracowany, przeciętny i niczym się nie wyróżniający.

   Usuń
 7. Wszyscy od początku mówili ci, że tamten wygląd był beznadziejny głównie ze względu na połowiczność języków, ale ty nie słuchałaś, był przepiękny i wykonany przez znającą się na rzeczy dziewczynę. Teraz jest w 100% dopracowany, bo jednak postawiłaś na język angielski. Ale za jakiś czas znów ci zbrzydnie, podpatrzysz co nowego dzieje się na innych blogach, będziesz miała u siebie to samo i wtedy obecny wygląd nazwiesz amatorszczyzną...

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze dodaj zakladke z fotkami +18 :)

  OdpowiedzUsuń
 9. wygląd fajny i rzeczywiście jest bardziej dopracowany niż poprzedni, ale tak trochę smutno tutaj i ten czarny kolor trochę dobijający, może warto byłoby dać tutaj chociaż jeden kolor żeby było "jaśniej" ale i tak na plus :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz daje ogromną motywację ♥
#obraźliwe i wulgarne komentarze nie będą akceptowane#