28 gru 2012

Odpowiedzi cz. 2

Dzisiaj wstawiam drugą cześć odpowiedzi na pytania, które mi zadawaliście !


1.      Kim chcesz zostać w przyszłości ?

- Większość ludzi ma już obrany kierunek. Wie kim chce być lub o kim marzy by być w przyszłości. Jednak ja nauczyłam się żyć teraźniejszością, nie martwiąc się o nadchodzące jutro. Kompletnie nie wiem co przyniesie czas na kilka dni, miesięcy czy lat. Świat jest tak nieprzewidywalny i jest tyle zwrotów akcji, że nie mam głowy by planować kim chce być w przyszłości.

2.      Ulubiony film ?
-Ojejku, żeby to był tylko jeden. Postaram się wymienić tylko te do których wracam często: Big Love, Szcześciarz, Twój na zawsze, Jedeń dzień, 3 metry nad niebem, Tylko ciebie chce, Ostatnia piosenka, Szkoła uczuć, Wciąż ją kocham, I że cię nie opuszczę…

3.      Jedno z Twoich marzeń ?
-Gdybym je powiedziała to by się nie spełniło. Mogę powiedzieć o tym marzeniu które się spełniło, mianowicie wreszcie jestem szczęśliwa u boku dwójki osób które pomogły  mi zacząć wszystko na nowo.

4.      Dobrze się uczyłaś w gimnazjum ?
- Miałam średnią 4.0 w najlepszym gimnazjum u siebie w mieście. Więc myśle, że uczyłam się tak średnio nie wiem. Nie będę mówiła, czy dobrze czy źle jak dla mnie uczyłam się dobrze dla samej siebie.

5.      Co najbardziej lubisz w sobie ? (nie chodzi tylko o wygląd)
-Myślę, że lubię w sobie to, że nauczyłam się być pewna siebie i lubię w sobie to, że potrafię być asertywna i konsekwentna w swoich czynach, lecz ta konsekwencja nie jest w 100% procentach stosowana, zależy od sytuacji. A jeśli chodzi o wygląd to podobają mi się moje usta oraz oczy.

6.      Wolałabyś żeby każdy (ze szkoły, z rodziny) wiedział o Twoim blogu czy niekoniecznie ?
- Jest mi to obojętne, ponieważ prawie cała rodzina wie o blogu, tak samo 99% moich znajomych wie o blogu. To nie jest jakaś tajemnica której miałabym się wstydzić.

7.      Wierzysz w siebie ?
- Zdecydowanie TAK. Mam ogromną wiarę i pewność siebie . Jednak nie zawsze jest to moją zaletą, w niektórych sprawach jest to pewna wada.

8.      W jakim mieście chciałabyś zamieszkać ?
- Myślę, że w Nowym Yorku.

9.      Żałujesz niektórych rzeczy które zrobiłaś ?
-Nie żałuje wszystkich rzeczy które zrobiłam lecz jest kilka których żałuje na tyle, że gdybym mogłam to naprawić z pewnością wyciągnęłabym rękę do tej osoby i zapytała czy możemy zacząć jeszcze raz.

10.  Jakie jest Twoje życiowe motto ?
-Żyj tak jakby to miałby być twój ostatni dzień

11.  Jaką część garderoby najbardziej lubisz?
-Bokserki są moimi faworytkami ^^. Ostatnio jednak polubiłam spódniczki oraz sukienki.

12.  Gdybyś miała wybierać między przyjaźnią, a miłością to co byś wybrała ?
- Gdy wybiorę przyjaźń będę miała niesamowitą osobę która będzie mnie wspierała w każdej sytuacji, ale gdzieś w głębi siebie będę cholernie samotną osobą potrzebującą miłości. No właśnie wybierając miłość będę cieszyła się życiem u boku wspaniałego mężczyzny który będzie potrafił mnie uszczęśliwić i którego będę kochała, ale jednak będzie mi brakowała tej przyjaźni tej osoby z którą można się powygłupiać z którą można pomarzyć, spędzić beztroski czas. Gdy nie wybiorę żadnego z tych dwóch rzeczy, będę cholernie samotnym człowiekiem, będę maszyną bez duszy, bez uczuć, będę żyła ale jak duch, wszystko będzie obok mnie, nie będę brała w tym udziału. Dlatego złotym środkiem według mnie jest miłość i przyjaźń, jest to jakaś równowaga w przyrodzie, a jak wiemy na tym opiera się wszystko na równowadze. Jednak poddając to głębszej analizy, nie ma miłości bez przyjaźni. Czyli można rzecz, że jeżeli wybiorę miłości to w jakimś stopniu będę miała przyjaźń. Jednak chyba miłość w tym wszystkim jest najważniejsza, bo to ona daje ci sens życia. To dla tego faceta chcesz jak najlepiej to on jest powodem do twojej radości i smutku. Ten temat to temat rzeka można gadać, gadać, gadać i nigdy do końca nie będę wiedziała co wybrać.

13.  Akceptujesz siebie?
- Nie akceptuje siebie w 100%, jednak z dnia na dzień próbuje uczyć żyć sama ze sobą i pokonywać swoje słabości i lęki z tym związane.

14.  Jakie masz pasje?
-Zdecydowanie pasją numer 1 jest blogowanie, na dzień dzisiejszy nie wiem jak mogłabym z tego zrezygnować, to weszło mi tak w krew,że ciężko będzie się pozbierać. Pasją numer 2 jest fotografia, uwielbiam biegać z aparatem (lub z telefonem gdy nie mam aparatu) i uwieczniać ludzi oraz miejsca w których jestem w danej chwili a potem do tego wracać. To niesamowita sprawa. Polecam każdemu.

15.  Ulubiony przedmiot w szkole?
-Ekonomika. Szczególnie profesor, która mnie uczy tego przedmiotu, ale i również cały obszar tego zagadnienia mnie interesuje.

16.  Czego masz najwięcej w szafie?
-Najwięcej mam T-shirtów.

17.  Po jakim czasie miałaś pierwszego obserwatora na blogu?
- Ojejku nie pamiętam, bo to było stosunkowo dawno, ale możliwe ze  w przeciągu pierwszych dni istnienia bloga .

18.  Jak reagujesz na hejterów?
- Na początku blogowania kiedy byłam kompletnie zielona jeśli chodzi o wszystkie te hejty, hejterów, wyzwiska i inne przykre rzeczy, przejmowałam się tym, myślałam o tym. Ale nigdy nie płakałam przez to, potem zdałam sobie sprawę, że zaprzątanie sobie głowy takimi durnymi sprawami nie będzie dla mnie dobre i zdrowe. Przecież można przeznaczyć swój czas na coś innego niż na czytanie jakiś wypocin nie wiadomo kogo. Z biegiem czasu nauczyłam się totalnie olewać takie rzeczy. Najważniejsze jest to, aby wiedzieć ile jesteśmy warci oraz co sądzą i wiedzą o nas najbliższe nam osoby. Polecam to każdemu !

19.  Ile razy miałaś czerwony pasek?
- Czerwony pasek miałam 3 razy w podstawówce. Z tej okazji dostałam również złotą tarczę oraz statuetkę która widnieje u mnie na półce. Hm… ciekawa pamiątka na przyszłe lata.

20.  Ulubiona pora roku?
-Zdecydowanie lato, ciepło, słońce, całe dni na dworze, wakacje. Spotkania ze znajomymi.

21.  W kwietniu będziesz obchodzić już swoje 18 urodziny, jakie plany masz związane ze swoim "dorosłym wiekiem"?
-Moimi planami związku z 18 urodzinami to pójść na kurs prawa jazdy. Zdecydowanie to jest moimi największym planem i prawem jakie mi da ten wiek. Kolejną sprawą jest to, że za wszystkie swoje czyny będę odpowiadać i ponosić konsekwencje. Jednak dalej będę mieszkać z mama i będę na jej utrzymaniu, wiec to nie jest tak, że kończysz to 18 lat i nagle dostajesz takiego zajebistego olśnienia i jesteś innym człowiekiem to przychodzi z biegiem lat, nasza dojrzałość wcale nie jest ukierunkowania liczbą 18 ^^. Z resztą dla naszych rodziców i rodziny zawsze będziemy tymi małymi słodkimi dzieciakami. A co do reszty planów wyjdą w trakcie życia.

22.  Jaki gatunek książek i filmów najbardziej lubisz?
-Każdy rodzaj książek przeczytam jednak preferuje przygodowo-fantastyczne. A jeśli chodzi o filmy to dramaty moją miłością.

23.  Do jakiego kraju/miasta chciałabyś pojechać?
-Ojejku dużo tego jest. Na pewno chciałabym zwiedzić Berlin-Niemcy, Paryż-Francja, Londyn-Anglia, New York- Ameryka. To są moje główne cele.

24.  Dlaczego z Agata zawsze spotykacie sie u ciebie a nie u niej? nawet jej urodziny byly u ciebie
- Bo nie chce mi się do niej jechać.

25.  Gdybyś mogła na jeden dzień zamieszkać w wybranym przez siebie miejscu, to gdzie by to było?
-New York bez namysłu.

26.  Czy ktoś w technikum dokucza Ci tylko dlatego, że masz bloga i jest on popularny?
- Na początku pierwszej klasy były jakieś drobne docinki, teraz już czegoś takiego nie ma, a wręcz przeciwnie niektórzy czytają i z tego się bardzo cieszę .

27.  Gdybyś mogła spotkać jakąś gwiazdę filmu to kogo byś wybrała?
-Ian Somerhalder *.*

28.  Wolisz nosić spodnie czy spódniczki lub sukienki?
-Kiedyś nosiłam tylko spodnie, teraz zakochana jestem w spódniczkach i sukienkach

29.  Czy jakiś blog jest/był dla ciebie inspiracją?
- Honoraty Honey Skarbek. To dzięki niech postanowiłam założyć bloga. Uwielbiam dziewczynę, jest taka pozytywną osóbka, jest zaraz po Dodzie jedną z niewielu których podziwiam.

30.  Czy chciałabyś, aby twój blog był znany na całym świecie?
- A kto by nie chciał ? Pewnie parę osób by się znalazło. Hm… Bloga piszę przede wszystkim dla siebie, abym mogła wrócić w każdej chwili do wspomnień z poprzednich dni, miesięcy czy lat, jednak mam świadomość, że coraz więcej osób go czyta i to daje mi takiego kopa do życia.

31.  Chciałabyś pójść na studia? a jak tak to na jakie?
- Tak chciałabym iść na studia, ale nie mam jeszcze konkretnie obranego kierunku.

32.  jaki jest twój cel w życiu, do czego dążysz?
- Dążę w życiu do tego aby odnaleźć szczęście oraz miłość. Chciałabym żyć u boku kogoś przy kim czuje się bezpieczna, której mogłabym ofiarować wszystko co mam najlepsze, z którą spędziłabym resztę życia, z osobą która będzie dla mnie ważna i dla której ja będę najważniejsza.

33.  Lubisz jeść arbuzy ? :D
-Nie, nie lubię jeść arbuzów od dziecka .

34.  Wolisz czytać książki czy oglądać filmy ?
-Jeśli mam dużo czasu, chętnie sięgam po książkę, jeśli jednak tego czasu mi brak, najczęściej w nocy buszuje i oglądam jakiś dramat lub inny film.

35.  Dałabyś radę rzucić bloga i żyć bez pisania ?
- No właśnie z tym jest coraz ciężej, bo blog jest dla mnie taką czynnością która jest nieodłącznym elementem w szarej codzienności, że trudno było mi żyć bez pisania, jednak jest to możliwe.

36.  Chciałabyś grać na jakimś instrumencie ?
- Nie, nie mam takiej wewnętrznej potrzeby.

37.  Jakie są twoje poglądy na temat ludzi, którzy są homo?
- Jestem tolerancyjna dla takich osób. Jestem zdania, że gej czy lesbijka nie różnią się od nas niczym tylko swoją orientacją seksualną i każdy człowiek zasługuje na to, aby był szczęśliwy w miłości nie ważne czy są to osoby tej samej płci. Znam chłopaka który jest gejem, przyjaźnimy się od 2009, jak na razie jest to tylko niestety przyjaźń internetowa, jednak mam nadzieje, że kiedyś się zobaczymy. Oraz jestem otwarta na takie znajomości w realistycznym świecie. Nie widzę przeciwskazań abym miała piętnować takie osoby.

38.  Czy gdybyś miała wiedzieć, że umrzesz jutro, co by było pierwsza rzeczą, którą chciałabyś zrobić?
-Myślę, że na początek przyjęłabym tę wiadomość z ogromną pokorą, nie rzucając w próżnię pytań : -Dlaczego to właśnie ja?.  Na pewno poświęciłabym swój czas bliskim których kocham, całej mojej rodzinie, dwóch osobom, które pomogły mi w których chwilach i spotkałabym się ze znajomymi dla których nie mam czasu na co dzień. A reszta wypadła by w trakcie.

39.  Masz takie chwile, że chciałabyś uciec z domu?
- Oj kiedyś ciągle miałam takie chwile, że chciałam wyjść i już nie wrócić, po prostu iść, iść przed siebie w nieznane. Jednak teraz coraz rzadziej o tym myślę i to mnie cieszy.

40.  Jakie zwierzę masz, a jakie chciałabyś mieć?
-Mam papużkę falistą o imieniu Majki . Ale chciałabym mieć w przyszłości psa.

41.  Jest ktoś kto na sam widok cię mdli?
-Chyba każdy z nas ma taką osobę…

42.  Uważasz, że ten blog jest fajny?
- Uważam, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. I jest fajny dla mnie, ponieważ jest niesamowicie dużą częścią mojego życia.

43.  Czy osoby z twojej klasy wiedzą, że prowadzisz bloga? Powiedziałaś komuś, czy raczej jest to tajemnicą? ;3
- Chyba wszyscy z mojej klasy wiedzą, że mam bloga. Tak samo znajomi z innych szkół czy miast oraz internetowi. Nie jest to żadną tajemnicą.

44.  Co robisz w sylwestra?
- Nie mam jeszcze planów. Prawdopodobnie wybiorę coś dzień wcześniej lub w samego sylwestra.

45.  Czy kiedykolwiek planowałaś pofarbować włosy? Jeśli tak to na jaki kolor.
- Jak byłam małą dziewczynką zawsze chciałam przefarbować się na blond.

46.  Dlaczego założyłaś bloga? Czy był jakiś kluczowy moment który to spowodował?
- Jak już mówiłam w poprzednich podobnych pytaniach, bloga założyłam z czystej nudy, a kluczowym momentem było śledzenie bloga Honoraty Honey Skarbek.

47.  Ile miałaś lat jak się pierwszy raz pocałowałaś? Jakie uczucie ci towarzyszyło? Czy był on udany czy nie?
- Pierwszy raz całowałam się w podstawówce, ah te dziecięce pocałunki. Jednak pewnie nie o takie Wam chodzi ^^. Więc przypuszczam, że chcecie przeczytać o takim pocałunku, który dotyczy ‘’dużych dzieci’’. Hm… Miałam 17 lat, gdy pocałowałam chłopaka na którym mi zależało, wiedziałam, że to właśnie ten odpowiedni człowiek, że na jego widok powiększają mi się źrenice. Sądząc co do uczucia jakie mi towarzyszyło to raczej każdy inaczej na to reaguje bo każdy z nas jest inny. Hm… Co do mojego uczucia było zaskakująco fajne, ale też nie będę go opisywać sekunda po sekundzie, trzeba znać granicę prywatności. A czy był udany czy nie, mogę stwierdzić,  bez namysłu, że tak.

48.  Marzenie które nigdy się nie spełni?
-Nigdy nie porozmawiam z tata, nie pójdę nigdzie z nim, nie pojadę z nim gdzieś, nie przytulę go.

49.  Najgorsze przeżycie jakie do tej pory miałaś?
-Śmierć taty zdecydowanie przewróciła moje życie do góry nogami i pokazała jak silna osoba jestem, nawet jeśli miałam chwilę totalnej słabości podniosłam się z niej jak feniks z popiołu. Tak samo mój światopogląd na świat jest zupełnie inny niż przed śmiercią taty.

50.  Biłaś się kiedyś z kimś na poważnie?
- Nie, nie biłam się z nikim na poważnie.

64 komentarze:

 1. Jeśli chodzi o miasta godne odwiedzenia, to jesteśmy zgodne. :) Tylko dodałabym jeszcze Rzym. :>

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawe odpowiedzi ;)

  [ marikja.blogspot.com ]

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałam prawie wszystko.
  Współczuje z tatą ;c
  Świetnie odpowiedziałaś ale zastanawiam się jak można nie lubić ARBUZÓW !!! Nie no żartuje ale sama je uwielbiam ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. taka mała wskazówka, jak już piszesz po polsku to pisz po polsku a nie "Berlin-Niemcy, Paryż-Francja, Londyn-Anglia, New York- Ameryka" nazwa spolszczona to Nowy Jork, jakoś w przypadku np. Paryża nie napisałaś Paris więc nie rozumiem czemu tak przy NY.
  PS. Nowy Jork jest w Stanach Zjednoczonych, Ameryka to kontynent.

  OdpowiedzUsuń
 5. Heh, z niektórymi mam podobnie♥
  Głównie z tym blogowaniem:) Również to moja największa pasja i nie wyobrażam Sobie tego porzucić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam ten sam ulubiony przedmiot co ty :D

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam tego typu posty ;))
  fajnie czegoś dowiedzieć się o osobie, którą się "czyta"

  OdpowiedzUsuń
 8. powiem Ci, że uczymy się tak samo :D w podstawówce 3 paski, a w gimnazjum 4,0 :)

  OdpowiedzUsuń
 9. swietne odpowiedzi! podziwiam cie ze pomimo niektorych smutnych momentow jestes taka wesola pozytywna osobka! pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 10. "że nie mam głowy by planować kim chce być w przyszłości."
  uwazaj zebys sie nie obudzila z reka w nocniku.


  OdpowiedzUsuń
 11. Ostatnie pytanie najlepsze, nie wiem czemu xD

  OdpowiedzUsuń
 12. masz papuge o imoeniu Majtki :o

  OdpowiedzUsuń
 13. dopiero mowilas ze najlepszy jest chaning tatuum...

  OdpowiedzUsuń
 14. "Bo nie chce mi się do niej jechać."
  ale z Ciebie egoistka.

  OdpowiedzUsuń
 15. skad wezmiesz kase na prawo jazdyw wieku 18 lat jak nie zarabiasz?

  OdpowiedzUsuń
 16. Odpowiedz na pierwsze pytanie jest świetna ! :3

  OdpowiedzUsuń
 17. Czemu nie ma wszystkich pytań?? :o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo jakbyś zauważył podzieliłam je na kilka części :)

   Usuń
 18. masz papużkę o imieniu MAJTKI?! hue hue, głodnemu chleb na myśli ;))

  OdpowiedzUsuń
 19. Fajne odpowiedzi, mi najbardziej się podobała ta z wyborem między miłością a przyjaźnią :))

  OdpowiedzUsuń
 20. ciekawe odpowiedzi i pytania ! :)

  OdpowiedzUsuń
 21. A właśnie miałam się Ciebie spytać kiedy będzie druga część ^.^
  Fajnie, że już odpowiedziałaś na te pytania, najbardziej zaciekawilo mnie o Twoim marzeniu które się nie spełni. Przykro mi z powodu Twojego taty, ale podziwiam Cię, że podniosłaś się na nogi nie każdy tak by potrafił.

  Zapraszam do mnie ;*
  koffamy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. nie wiem czemu, ale co raz bardziej zaczyna podobać mi się Twój światopogląd..:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie nie wiem. często w odpowiedziach na pytania wspominasz coś o śmierci Twojego Taty, a jakoś nie pokazujesz po sobie tego wszystkiego, tego bólu i w ogóle. nie wymagasz, żeby każdy czytelnik Ci współczuł czy pocieszał Cię.
   znam kilka osób, które spotkało coś podobnego i zachowują się, jakby każdy był temu winien, myślą, że przysługują im z tego powodu jakieś inne, większe prawa.. nie ogarniam tego w ogóle.
   traktujesz też wszystkich czytelników tak samo, jak z kimś podyskutujesz w komentarzach czy coś, to nie traktujesz go jakoś lepiej niż innych..

   Usuń
 23. fajny blog :)
  Zaparaszam do mnie.

  http://clara-klariss.blogspot.com/

  Za każdy komentarz i obserwację dziekuję :))

  OdpowiedzUsuń
 24. świetne odpowiedzi! pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 25. ja tez w podstawówce mialam swiadectwa z paskiem i na tym sie skonczylo :D

  OdpowiedzUsuń
 26. Great post and blog. Lets follow each other. Kisses.
  http://solaanteelespejo.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń
 27. cudowne odpowiedzi,wydajesz sie być kimś cudownym,na prawdę :)

  OdpowiedzUsuń
 28. czemu nie ma wszystkich odpowiedzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo jakbyś zauważył podzieliłam je na kilka części :)

   Usuń
 29. Fajne pytania i odpowiedzi :>
  Zapraszam do mnie:
  nastolatka-o-wszystkim-i-o-niczym.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Fajny pościak i odpowiedzi również, wiele się można o Tobie dowiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Uwielbiam Twój styl pisania i sposób w jaki odpowiadasz na pytania :)

  ~zapraszam do siebie~

  OdpowiedzUsuń
 32. świetny i przydatny post !
  :D

  OdpowiedzUsuń
 33. swietny bloog < 3

  zapraszam : victoriaisvictory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. U mnie w podstawówce w 6 klasie za pasek nagroda wycieczka do Francji,Belgii,no wiadomo Brukseli ... Niemiec,Londynu itd.. ;D po Europie wycieczka..a 5 klasa,6,1 gimn i 2 to wycieczki w góry ,byłam już 2 razy (A mieszkam nad morzem,to daleko) 3 raz nie pojechałam,,bo tam w tamtej szkole chyba remont był,a u was nic?:D :O

  OdpowiedzUsuń
 35. a z tatą w niebie się spotkasz ;D tzn.jak jest tam, i jak Ty tam trafisz ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie wierze w niebo czy w piekło. :) Ale dziękuje za miłe słowa.

   Usuń
 36. Nowy Jork marzenie większości <3

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz daje ogromną motywację ♥
#obraźliwe i wulgarne komentarze nie będą akceptowane#