22 gru 2012

Odpowiedzi cz. 1

Dzisiaj wstawiam pierwszą cześć odpowiedzi na pytania, które mi zadaliście. Niestety muszę je podzielić, bo nikomu nie będzie się chciało wszystkiego na raz przeczytać :)


1 . Masz chłopaka?
- Nie mam chłopaka.

2.      Ile masz lat?
- Mam 17 lat, ale w kwietniu kończę 18.

3.      Masz rodzeństwo?
-Nie mam rodzeństwa. Jestem jedynaczką.

4.      Twoja przyjaciółka jest w twoim wieku?
- Nie. Jest młodsza o rok.

5.      Ulubiona potrawa?
-Spaghetti chyba jest jedyną potrafią którą mogłabym jeść i nigdy mi się nie znudzi.

6.      Ulubiony i najgorszy przedmiot w szkole?
-Ulubionym przedmiotem w szkole hm.. Na pewno ekonomika ! A najgorszym to zdecydowanie matematyka i moje totalne rozkojarzenie na niej…

7.      Miejsce jakie najchętniej chciałabyś odwiedzić?
- W sumie nie mam jednego miejsca które chciałabym odwiedzić jest ich kilka a może kilkanaście? Kurczę jestem tak ciekawa świata, że gdybym miała taką możliwość zobaczyłabym wszystko. Ale podając konkretne miasta czy też kraje to : Berlin, Warszawa, Paryż, Londyn, Portugalia, Hiszpania, Włochy, Kanada, Ameryka Północna (Miami,Nowy York,Los Angeles). Myśle, że to takie najważniejsze miejsca które chciałabym odwiedzić i może któregoś dnia mi się to uda? Kto wie!

8.      Jak spędzasz Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra?
-Święta Bożego Narodzenia jak co roku i nie wyobrażam sobie innej możliwości spędzam z najbliższymi. Co do Sylwestra nie mam jeszcze konkretnych planów ale zazwyczaj bawię się przy muzyce czy też zajadam jakimś dobrym jedzonkiem.

9.      Czy uważasz, że niektóre bloggerki piszą blogi po to aby dostawać coś za darmo?
- Możliwe, że tak jest i że tak robią. Ich sprawa. Jednak to na pierwszy rzut oka widać, że wszystko jest sztuczne, czytelnicy widzą, że z tą osobą jest coś nie tak. Ale wolna wola jeśli tak chcą robić to niech robią, ale szkoda, że zapomina się o tym, że blog to przede wszystkim dobra zabawa.

10.  Co byś zrobiła jak by usunęli twojego bloga?
- O jejku ! Nie chcę o tym nawet myśleć, blog jest tak wielką częścią mnie, że nie wyobrażam sobie tego, aby ktoś to zniszczył. Hm.. Próbowałabym to wszystko odzyskać i poszłabym z tym do odpowiedniej instytucji. Jednym słowem nie popuściłabym temu kto zniszczył moją część życia oraz pracę w jaką włożyłam w to co teraz jest moim blogiem.

11.  Cieszysz się, że tyle osób czyta twojego bloga ?;>
- Oczywiście! Cieszę się z każdego nowego czytelnika. To daje mi takiego niesamowitego Powera do dalszej pracy. Dziękuje z całego serca każdemu czytelnikowi.

12.  Masz drugie imię ? Jeśli tak to jakie:)
-Mam drugie imię, ale jakoś specjalnie za nim nie przepadam, nawet mogę powiedzieć, że go nie znoszę do tego stopnia, że mało kto je zna. I jednak nie chce, żeby jakaś szersza grupa o nim wiedziała. Przepraszam.

13.  Co zrobiłaś że twój blog jest tak popularny ?
- Na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć tak dosłownie. To znaczy, że nie znam tego złotego środka który pozwoli innym aby ich blog był również popularny. Po prostu trzeba dość do tego samemu, trzeba mieć również to COŚ co przyciągnę uwagę czytelników.

14.  Twoi bliscy wiedzą, że prowadzisz bloga? Jeżeli tak jak na to zareagowali ?
- Tak moi bliscy wiedzą, że mam bloga. Jakoś szczególnie nie było z tym zamieszania, są raczej obojętni. Czasem coś wspomną o blogu a tak to nie pytają.

15.  Kto zainspirował cię do założenia bloga?
- Do założenia bloga-pamiętnika zainspirowała mnie Honorata Skarbek Honey.

16.  W jakich sklepach najczęściej kupujesz?
-Najczęściej kupuje w Housie, Croppie i H&M. Jednak mam kilka rzeczy z Reserved.

17.  Masz coś z sh?
-Tak mam kilka rzeczy które pochodzą z sh.

18.  Najważniejsze wartości w życiu?
- Uśmiech na twarzy, szczerość, wierność w związki i myślę, że oddanie się na maksa w relacjach przyjaźni i rodziny.

19.  ulubiony gatunek filmowy?
-Dramaty oraz dramaty o nieszczęśliwej miłości i dramaty obyczajowe.

20.  ulubiony gatunek muzyczny?
-Każdy. Jestem otwarta na każdy gatunek muzyczny, dlatego nie mam tego sprecyzowanego.

21.  Jakie masz plany na przyszłość?
-Właśnie, to pytanie dostanie często i pewnie większość z Was ma już konkretne plany, wie co chce robić za kilka lat. A ja ? A ja stoję i myślę co jest teraz, co się dzieje w tym czasie w tej godzinie w tej minucie w tej sekundzie. Zdarzenia z przeszłości pokazały mi i uświadomiły, że należy cieszyć się z rzeczy które mamy teraz bo nie wiemy kiedy możemy to stracić. Ale co do planów to mam plany które są  moimi małymi marzeniami które chciałabym aby kiedyś się spełniły.

22.  Chciałabyś się cofnąć w czasie?
-Z jednej strony bardzo ale to bardzo chciałabym cofnąć czas, zatrzymać się w momencie kiedy mój tato żyje, mogłabym powiedzieć mu tego, czego nie zdążyłam, mogłabym się do niego przytulić, przytulić choć raz tak jak kiedyś. Ale z drugiej strony to zaburzyłoby przyszłość, mogłoby mieć uboczne skutki dla rzeczywistości, dla mnie? Bolało by bardziej. Dlatego po co rozdrapywać rany które próbują się goić? Najlepiej zostawić przeszłość i żyć rzeczywistością czekając na lepszą przyszłość.

23.  Twój idol/idolka?
-Niezmiennie od 2006 roku Doda.

24.  Ulubiona świąteczna piosenka?
- Hm.. Gdyby zastanowić się nad tym to nie mam jakiejś jednej ulubionej świątecznej piosenki, lubię czasem posłuchać : Wham-Last Christmas oraz Mariah Carey- All I Want For Christmas Is You. Jednak jedną ulubioną piosenką która kojarzy mi się z dzieciństwem i tym, że moja babcia ją śpiewała jest Lulajże jezuniu.

25.  Wolisz święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocy?
-Zdecydowanie Święta Bożego Narodzenia, mają taki niepowtarzalny klimat i ten czas gdy jest śnieg za oknem a jak z rodziną w ciepłym domu, jakoś bardziej czuje tą bliskość niż gdy są święta Wielkanocne.


26.  Ulubiona bloggerka?
-Angelikas-place. To jest blog na którego wchodzę kilkanaście razy dziennie.


27.  Jaki jest Twój styl?
- Nie potrafię określić jaki mam styl, ponieważ jest to tak wielka mieszanka, i nie patrzę czy jest to modne czy nie i czy to do siebie pasuje, ubieram się tak aby mi było wygodnie, aby mi się podobało oraz abym to ja wyglądała i czuła się w tym dobrze. Jednak spotkałam się z tym, że niektórzy mówią na mnie, że jestem hipsterem jednak ja się z tym nie utożsamiam.

28.  Jak to się stało, że postanowiłaś założyć bloga?
-Z czystej ciekawości, z zabicia nudy, z chęci spróbowania czegoś nowego, stania się podobną blogerką jak Honorata Skarbek.

29.  Co sądzisz o Nergalu?
-O jego istnieniu dowiedziałam się dopiero kiedy Doda zaczęła się z nim spotykać. Od samego początku jakoś go nie specjalnie nie lubiłam. Jednak teraz wyszło na wierzch, że po rozstaniu z Dorotą wypłynął na salony, stał się sławnym celebrytą i jakoś nie specjalnie garnie się do robienia muzyki. Chyba pisarzem chce zostać .

30.  Ulubiony kosmetyk?
-Różnego rodzaju : pomadki, błyszczyki i szminki.

31.  W jakim wieku zaczęłaś się malować?
-Dosyć późno jak na wir szybkości dojrzewania nastolatek, bo dopiero gdy miałam 16-17 lat zaczęłam się malować. Nigdy nie odczuwałam potrzeby poprawiania swojej urody poprzez równego rodzaju kosmetyki używane do makijażu.

32.  Oglądasz jakieś videoblogi?
- Czasami zdarzy mi się jakiś obejrzeć, jednak jakoś specjalnie nie jestem ich fanką.

33.  Myślisz że twój blog jest popularny ?
- Myślę, że swoją statystyką może być nazywany raczkującym popularnym bloga, zacznę mówić, że jest popularny kiedy wybije mi milion wyświetleń bo moim zdaniem od tej liczby są popularne blogi.

34.  Miałaś kryzys blogowy ?
- Miałam i to nie jeden, każdy spowodowany zdarzeniami związanymi z moimi osobistymi sprawami, jednak teraz staram się pisać na blogu bez względu na to czy mam siły żyć czy też nie. Blog i tak daje mi olbrzymią odskocznie od problemów.


35.  Jak wygląda twój codzienny makijaż?
- Nie maluję się codziennie, jest to efektem tego, że zwyczajnie mi się nie chce. Jednak czasami zdarzy mi się pomalować wiec : podkład, eyeliner, kredka do oczu, cień do powiek, tusz to rzęs, błyszczyk lub pomadka oraz bronzer.

36.  Masz chłopaka? Jak ma na imię?
- Nie mam chłopaka, wiec jeszcze nie ma imienia.

37.  Chciałabyś mieć/masz rodzeństwo?
-Jestem jedynaczką i do tego rozpieszczoną, jednak kontakt z kuzynostwem daje mi poczuje tego, że jestem dla nich jak starsza siostra i oni też mnie tak traktują i to jest bardzo fajne, że żyjesz z uczuciem, że te dzieciaki pokładają tyle nadziei w tobie. Myśląc dalej to chciałam zawsze mieć starszego brata. Jednak nie zmieni się życia i bycie jedynaczką mi wystarcza.

38.  Co najbardziej w sobie lubisz, a co najmniej? (wygląd)
- Najbardziej w sobie lubię swoje oczy oraz usta. Mniej uszy oraz nos które są moim kompletem  i nie ukrywam tego odczuwam mały dyskomfort z tego powodu, jednak każdy ma wady i zalety i uczę się z tym żyć.

39.  Gdybyś mogła zmienić cokolwiek w swoim życiu, to co by to było?
- Za dużo byłoby do zmieniania, gdy świat w którym się znajdujesz jest tak cholernie zepsuty. Wystarczy mi to co jest. Jest perfekcyjnie jak u Perfekcyjnej Pani Domu ;)

40.  Jak zamierzasz spędzić sylwestra?
-Nie mam jeszcze planów, prawdopodobnie wymyśle coś dzień przed lub w samego sylwestra

41.  Co jest twoją ulubioną potrawą wigilijną?
-Barszcz z uszkami !

42.  Ulubiona kolęda?
-Było wyżej, ale lulajże jezuniu kojarzy mi się z ciepłem które otrzymuje od babci. Ale dzisiaj w Betlejem  jest wesoła i rytmiczna i lubię ją śpiewać.

43.  Lubisz ubierać choinkę?
-Kiedyś lubiłam  ubierać choinkę, dostawałam białej gorączki, ponieważ nie mogłam się doczekać kiedy tato przyniesie ją z piwnicy, dzisiaj nie czuje tej magii, nie czuje potrzeby aby ją ubierać, przestałam lubić ją ubierać jest mi obojętne czy jest czy jej nie ma. Mam nadzieje, że kiedyś z bliską mi osoba u boku poczuje to COŚ co zawsze dawało mi kopa do ubierania choinki.

44.  Lubisz dawać prezenty najbliższym?
-Uwielbiam dawać prezenty swoim bliskim nie ważne, czy są to materialne prezenty czy sama moja obecność z nimi czy przytulenie ich dali mi ogromną satysfakcje, że jestem ważna dla nich a oni są tak samo ważni dla mnie.

45.  To prawda, że nie wierzysz w Boga? (coś mi się kiedyś obiło o uszy i nie wiem czy to prawda)
- Tak to prawda, że nie wierze w boga. Moja mama jak i cała rodzina jest wierząca piszę to tutaj, aby uniknąć zbędnych pytań dotyczących tego czy oni wierzą czy nie. Od zawsze miałam wolną wole jeśli chodzi o sprawy wiary, poszłam do komunii bo byłam mała i wszystkie dzieci szły. Po tym coraz bardziej oddałam się od kościoła bo te wszystkie rzeczy nie ciekawiły mnie, nie interesowało mnie to. Teraz kompletnie odcinam się od tego wszystkiego, jeśli ktoś wierzy jego indywidualna sprawa, nie potępiam tego. Jedna ja osobiście nie odczuwam potrzeby aby w coś wierzyć. Może z czasem to się zmieni, może teraz przechodzę okres buntu i wszystko odrzucam. Możliwe, że w przyszłości znajdę wiarę która mnie zrozumie… Czas pokaże…

46.  Będzie notka o kilku twoich ulubionych książkach ?
- Tak będzie, już zapowiedziałam, że chce ją zrobić, ale w ciekawszej wersji, czyli nakręcę video bloga. Jednak nie mam pojęcia kiedy, postaram się jak najszybciej.

47.  Lubisz Harrego Pottera ( Książke ) ?
- Tak lubię, czytałam po kilka razy każdy z 7 tomów.

48.  Twoja ulubiona pora roku ?
- Lato, lato, lato i jeszcze raz lato, nie dość, że wolne od szkoły to ciepło. Można do woli siedzieć na świeżym powietrzu z aparatem w dłoni u boku wspaniałych ludzi.

49.  Podoba ci się twoje imię ?
- Tak, nie mam jakiś zastrzeżeń co do swojego imienia, jednak nie lubię gdy ktoś wola do mnie Kaśka, nie wiem dlaczego, ale od małego dziecka gdy ktoś tak na mnie zawołał strasznie się denerwowałam.

50.  Oglądasz seriale , jeśli tak to jaki jest twój ulubiony ?
-Pamiętniki Wampirów, jest jednym z moich ulubionych seriali, oglądam również Czysta Krew.

48 komentarzy:

 1. świetne foto. ;D + ja tez kocham lato. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oo :D widzę że nie tylko mnie Honey zmotywowała do założenia bloga :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe pytania i odpowiedzi :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne i szczere odpowiedzi♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze , że nikt nie narzuca ci czy masz wierzyc w boga czy nie ;)
  czekam na kolejne części ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale dużo tych pytań. Też jestem jedynaczką, uwielbiam spaghetti i nie cierpię matematyki. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja uwielbiam ogl. videoblogi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. matko, ale tych pytań! ale przeczytałam wszystkie i mam jeszcze jedno pytanie: przystępowałaś do bierzmowania?

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie się czegoś o tobie dowiedzieć :p

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wiem czemu, ale wyglądasz na młodszą niż jesteś :) + Świetne odpowiedzi, czekam na kolejne :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Spaghetti kocham !:D
  ja w przeciwieństwie nie lubię swojego imienia

  OdpowiedzUsuń
 12. Dużo tego 0;0
  też kocham spagetti ^^

  OdpowiedzUsuń
 13. Ciekawy post, również oglądam TVD ; )

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetne odpowiedzi, ja też z tą wiarą tak średnio ...

  OdpowiedzUsuń
 15. najbardziej zaciekawiła mnie odpowiedz na pytanie dotyczące twojej wiary :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie wiem..po prostu wpadło mi w "oko"

  OdpowiedzUsuń
 17. yyy Nergal nie zaczął kariery muzycznej po rozstaniu się z Dodą ? za granicą on jest 100 bardziej popularny niż ona & też lubię Dode XD

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie znać nergala wcześniej dziwne.. Behemota chyba każdy zna chociażby z nazwy. XD
  Co do wiary to mam to samo zdanie i tak podobnie to przeszłam..

  OdpowiedzUsuń
 19. Ciekawy post, ciekawe odpowiedzi . ;3

  OdpowiedzUsuń
 20. też uwielbiam Angelikasplaces ♥

  OdpowiedzUsuń
 21. Ile pytań ! ;o
  ale odpowiedzi wszystkie przeczytane :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Łoooł wysililas sie bardzo z odpowiedziami :))

  OdpowiedzUsuń
 23. Odpowiedź na temat wiary najbardziej mnie zaciekawiła, może dlatego, że bardziej siebie wtedy opisałaś.? A może dla tego, że to nie jest tego typu pytanie czy lubisz, ulubione [..] Tak czy inaczej te pytanie mnie najbardziej zaciekawiło i z niecierpliwością czekam na część 2 :D

  Zapraszam do mnie :*
  koffamy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Ciekawy pomysł na notkę ;)

  Oczywiście zapraszam do mnie:
  http://streetfashionforeveryday.blogspot.com/
  Oraz do polubienia mojego profilu na facebooku
  http://www.facebook.com/pages/Uliczna-Moda-Na-Co-Dzie%C5%84/210271709073998

  OdpowiedzUsuń
 25. tez nie cierpie matmy ;d co do Agaty to myslalam, ze macie tyle samo lat :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Ciekawe odpowiedzi! :)

  Zaobserwowałam :*
  indywiidualne.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. piszesz,że nie wierzysz w Boga,a święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne obchodzisz,tak? -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego, że obchodzę je na swojej rodziny. Dla tej magicznej atmosfery, gdzie jesteśmy wszyscy razem, gdy dzieciaki rozpakowują prezenty gwiazdkowe. Chyba potrzebuje takiej ciepłoty, potrzebuje wiedzieć, że istnieje dla ludzi którzy mnie kochają i których ja kocham. Nie podchodzę do nich poprzez wiarę jak cała rodzina. Traktuje to jak normalny dzień spędzony z rodziną.

   Usuń
 28. Matematyka, fizyka, chemia, biologia - dzieło szatana :D

  OdpowiedzUsuń
 29. Jakim prawem obchodzi Święta Bożego narodzenia, nie wierząc w Boga? To jest święto chrześcijan, ktorzy wierzą, a ty to traktujesz jako prezenty i światełka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego, że obchodzę je na swojej rodziny. Dla tej magicznej atmosfery, gdzie jesteśmy wszyscy razem, gdy dzieciaki rozpakowują prezenty gwiazdkowe. Chyba potrzebuje takiej ciepłoty, potrzebuje wiedzieć, że istnieje dla ludzi którzy mnie kochają i których ja kocham. Nie podchodzę do nich poprzez wiarę jak cała rodzina. Traktuje to jak normalny dzień spędzony z rodziną.

   Usuń

Każdy pozostawiony komentarz daje ogromną motywację ♥
#obraźliwe i wulgarne komentarze nie będą akceptowane#