1 gru 2011

love

Macie takie uczucie, że czegoś Wam brakuje? Odczuwacie potrzebę czegoś czego nie jesteście w stanie sami zaspokoić. To coś to właśnie miłość. Trudną ją zdefiniować. Niby przychodzi sama, ale kiedy zawita do mych drzwi? Tęsknie za ukochaną mi osobą, czemu ten świat musi być taki zły, podły, wypełniony goryczą. Nikt nie chce zostać sam, niezależnie od wieku. Ale dlaczego ja muszę?
Czy gdyby nie wydarzyło się to. To czy zmieniłabym postępowanie wobec tej osoby. Czy powiedziałabym Kocham Cię, chce spędzać każda wolną chwilę z Tobą bo jesteś moim ojcem. Czy nie złościłabym się na niego ? Czy nie krzyczałam bym " nie trzymaj mnie pod tym cholernym kloszem". Brakuje mi tych chwil kiedy zawsze graliśmy razem, kiedy ciągle pytałeś co w szkole, jakie mam oceny Dlaczego każdy kolejny dzień jest gorszy? Nie pozwolę, żebym zapomniała, ale przecież jestem tylko człowiekiem, śmiertelnym cholernym człowiek ! Z każda sekundą zbliżam się do śmierci ! Z każda kolejną sekundą ciebie dłużej nie ma ! Dlaczego musiałeś mnie teraz zostawić,teraz kiedy poszłam do nowej szkoły, do szkoły do której chciałam chodzić i z której się tak cieszyłeś. Dlaczego musiałeś wtedy tam być ? Dlaczego nie zadzwoniłeś? Zapomniałeś ? Nie chciałeś mi przeszkadzać ? Teraz wyczekuje od ciebie telefonu, choć wiem, że nigdy go już nie będzie. Spoglądam codziennie o 14 na zegarek z nadzieją, że zaraz wrócisz z pracy. Przecież tak bardzo chciałeś zobaczyć jak kończę szkole, miałeś mi kupić auto, patrzeć jak sobie radze w życiu dorosłym, i to wszystko Cię ominie.
Teraz nigdzie się nie śpieszysz. Odpoczywasz po ciężkich dniach w pracy i już Cię nie ma. Kocham Cię

22 komentarze:

 1. Przepraszam, ale jestem niekumata...odszedł w jaki sposób? Jest kilka rodzajów odejścia...

  OdpowiedzUsuń
 2. wow, genialnie napisane, brak mi słów!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też przez wiele lat czekałam na prawdziwa miłość, ale pojawiały się same rozczarowania :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę nie wiem, co mogłabym powiedzieć... Trzymaj się jakoś... :*

  OdpowiedzUsuń
 5. przykro mi :( trzymaj się, kochana ;***

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam pojęcia co napisać odnośnie notki, przepraszam.


  A papieros niekoniecznie tylko do zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Boże, czytając tego posta miałam łzy w oczach. Bardzo mi przykro. Kurcze nie mogę się otrząsnąć. Trzymaj się kochana :*:(

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko! Jak to czytałam to płakać mi się chciało ;(

  OdpowiedzUsuń
 9. o jeju, współczuję. Co się stało?

  OdpowiedzUsuń
 10. Pięknie opisane. dasz rade obserwuje twój blog od poczatku :) . Popłakałam się gry to czytałam. przykro mi

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz daje ogromną motywację ♥
#obraźliwe i wulgarne komentarze nie będą akceptowane#