5 gru 2011

dziękuje

Dobry wieczór. Powinnam iść wziąć kąpiel i szykować się już spać, ale jakoś mnie naszło,żeby Wam podziękować. Nie jestem typem który użala się nad swoim życiem ale i nie potrafię dziękować za pomoc. Ale tym razem jest inaczej, to dzięki Wam wyszłam na prostą w tych ciężkich chwilach. Na dzień dzisiejszy wiem,gdybym nie miała bloga, gdybym nie miała internetu, było by źle, mogę nawet powiedzieć stan krytyczny " nie uratują mnie". Ale jednak podniosłam się jak feniks z popiołu, i muszę walczyć, walczyć o lepsze jutro, o to, że pewnego dnia, znajdę swojego anioła stróża, który po części zamknie na chwile krwawiąca ranę, która jeszcze krwawi do ostatniej kropli krwi.
Przesyłam Wam mojego przepełnionego miłością buziaka. Niech Was natchnie do tego,aby powiedzieć wszystkim kogo kochacie : KOCHAM Cię !
Chciałam bym podziękować Alicji, tak tej Alicji która ma takie duuże serduszko, które przyjęło takiego dupka jak ja :). Bez Ciebie nie uśmiechałabym się tak jak robię to dzisiaj. Dziękuje Paptysiowi, bo to on o północy rozmawiał ze mną na gg i pokornie wysłuchiwał mnie ! Dziękuje nowo poznanej Natajce, która uświadomiła mi tyle rzeczy i otworzyła oczy na to abym naprawiła relacje z mama. Dziękuję Patce która w nocy pomagała mi przestać płakać.  Dziękuje wielu innym osobom, o których może teraz zapomniałam a przyczyniły się do mojego chwilowego szczęścia. Dziękuje, że jesteście i niech Wam to bóg w dzieciach i forsie wynagrodzi. :*

13 komentarzy:

 1. Papys tez dziękuje ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że jest ok ! :) I niech tak zostanie ^^. Pozytywna notka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze do usług;) trzymaj się Kasik:*

  OdpowiedzUsuń
 4. blogowanie to wspaniała rzecz, przekonałam się już o tym nie raz < 3

  OdpowiedzUsuń
 5. Podstawa, to umieć także dostrzegać swoje wady.
  Jestem pewna, że jesteś fantastyczną dziewczyną i uwierz, czasami też trzeba się poużalać, żeby potem podnieść głowę wysoko do góry i stawiać odważniejsze kroki w swoim życiu.

  Trzymaj się cieplutko !;*

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawy blog:) zapraszam do mnie obserwujemy ?;>

  OdpowiedzUsuń
 7. niech to szczęście trwa jak najdłużej ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. zgapiona fota od AnkyL ://
  ŻAL MI WAS !

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie masz co robić ? "anonimowy"

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz daje ogromną motywację ♥
#obraźliwe i wulgarne komentarze nie będą akceptowane#